Regeneracja tylnych belek - tylne belki

Najczęściej zadawane pytania dotyczące regeneracji naprawy tylnej belki

 

ILE WYTRZYMUJE BELKA PO REGENERACJI?

Belka po kompleksowej profesjonalnej regeneracji na oryginalnych częściach firmy SNR wytrzymuje około 3-5 lat lub 70-90 tys. km
Belka po kompleksowej profesjonalnej regeneracji na łożyskach firmy SNR + wzmocnione czopy wytrzymuje 4-5 lat lub 70-120 tys. Km
Belka po kompleksowej profesjonalnej regeneracji na częściach zamiennych wytrzymuje około 1 roku 15-30 tys. km

JAKIE SĄ OBJAWY ZUŻYTEJ-ZEPSUTEJ TYLNEJ BELKI?

Typowymi objawami zużytej tylnej belki skrętnej są:

  • stuki zawieszenia podczas pokonywania nierówności
  • strzelanie podczas jazdy po zakrętach
  • pochylenie kół górą do środka /---\ w szczególności prawe koło. Gdy koła są już pochylone występuje luz na wahaczu, który powoduje że pojazd tyłem ucieka, zużywają się nadmiernie opony od wewnętrznej strony, częsta bywa tak że koło obciera wewnętrzną stroną o nadkole. Używanie pojazdu z taką wadą wiąże się z utratą dowodu rejestracyjnego lub co gorsza wypadkiem.
  • piszczenie, skrzypienie spowodowane zacieraniem się łożysk igiełkowych na skorodowanym czopie – konieczna jest regeneracja
  • obniżenie się samochodu z tyłu (samochód wygląda jak by był załadowany jest to efekt zmęczenia drążków skrętnych oraz zatarcia łożyskowania wahaczy)
  • zbyt twardy samochód - brak resorowania – zatarcie łożysk igiełkowych, skorodowane czopy – belka do kompleksowej regeneracji!

CZY REGENERUJECIE JEDNĄ STRONĘ TYLNEJ BELKI?

Nasza firma nie może pozwolić sobie na fuszerkę. Dając gwarancję dbamy o to, aby klient był zadowolony, a nie przyjeżdżał co pół roku na robienie jednej strony. Belka po regeneracji technicznie musi być jak nowa – nie ma prawa występować większy luz na wahaczach niż przewidziany montażowy. Związku z tym, że głównym naszym odbiorcą są serwisy nie możemy pozwolić sobie na jakieś niedoróbki.

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA – DOSTAWY TYLNEJ BELKI?

Belki regenerowane są na bieżąco. W magazynach posiadamy około 100 szt. belek po regeneracji, tak więc belkę można odebrać od ręki. Jeżeli klient jest z woj. zachodniopomorskiego może odebrać belkę osobiście lub też możliwy jest jej dowóz po wcześniejszym uzgodnieniu. Klienci z Polski otrzymują belkę za pośrednictwem firmy kurierskiej – czas realizacji 24 h.

JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI BELKI?

Koszt wysyłki tylnej belki skrętnej to:

  • Peugeot 106 206 306 205 309 Citroen AX ZX XSARA SAXO - 60 zł
  • Peugeot Partner 405 Citroen BERLINGO XSARA PICASSO - 80 zł
  • Renault CLIO MEGANE LAGUNA SCENIC KANGOO 19 Nissan KUBISTAR – 70 zł

ILE TRWA WYMIANA TYLNEJ BELKI SKRĘTNEJ ?

Czas wymiany belki waha się od 2,5 - 4 godzin

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI ZA GRANICĘ?

Tak jest taka możliwość 0 wysyłki za pośrednictwem UPS lub DHL

CZY MOŻNA U WAS KUPIĆ CZĘŚCI DO PROFESJONALNEJ REGENERACJI TYLNEJ BELKI?

W ofercie posiadamy każdą część tylnego zawieszenia: zestawy łożysk igiełkowych, uszczelniacze, czopy, wahacze, drążki skrętne, trawersy, poduszki, rury nośne, śruby, amortyzatory, bębny hamulcowe, szczęki, łożyska kół, piasty, czujniki abs, szczęki lub klocki hamulcowe, linki hamulca ręcznego.

Regeneracja tylnych belek  - kontakt telefon 721 114 470
Regeneracja belki PeugeotRegeneracja belki CitroenRegeneracja belki RenaultRegeneracja tylnej belkiCennikKontakt
Proces regeneracji i naprawy tylnych belekNajczęściej zadawane pytaniaTylna belka RenaultTylna belka Peugeot PartnerTylna belka Peugeot 206Tylna belka Peugeot 106Tylna belka Peugeot 306Tylna belka Citroen XsaraTylna belka Citroen Xsara PicassoTylna belka Citroen ZXTylna belka Citroen SaxoTylna belka Citroen BerlingoTylna belka Citroen AXCzęści do naprawy tylnej belki skrętnej
Peugeot Citroen Renault
tylne belki Regeneracja tylnych belek - Peugeot, Citroen, Renault - tel. 721 114 470
Regeneracja tylnej belki Peugeot 106, 206, 306, 405, Partner - Regeneracja belki Citroen Saxo, AX, Xsara, Xsara Picasso, Berlingo - Regeneracja tylnych belek Renault 19, Megane, Megane Scenic, Knagoo, Laguna, Clio. Tylne belki: Szczecin, Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Toruń, Lublin, Katowice, Białystok.

pozycjonowanie stron Szczecin